برند های تجهیزات, معرفی تجهیزات

بهترین مارک وسایل کاشت ناخن

 • کاشت ناخن از جمله حرفه هایی است که بانوان به آن علاقه خاصی دارند. روش های متنوعی تا به امروز برای کاشت ناخن طراحی شده است. معمولاً از تجهیزات مختلفی برای اجرای انواع کاشت بهره می گیرند. باتوجه به حساسیت بالای این حرفه نیاز است که از محصولات باکیفیتی برای کاشت استفاده شود. شرکت های مختلفی در سراسر دنیا وجود دارد که به تولید انواع وسایل کاشت ناخن مشغول هستند. متقاضیان متناسب با نیاز خود می توانند این محصولات را خریداری کنند. اما الزامی است که حتماً از مارک های معتبری برای تهیه این محصولات استفاداستفاده. در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین مارک وسایل کاشت ناخن آشنا کنیم.

  بهترین مارک وسایل کاشت ناخن

  بهترین مارک وسایل کاشت ناخن

  معرفی کاشت ناخن

  کاشت ناخن یکی از روش هایی است که با استفاده از آن می توان زیبایی دست و ناخن را چندین برابر کرد. کاشت ناخن متناسب با نوع آن دارای دوام متفاوتی است. اگر کاشت به صورت درست انجام شود قطعاً کیفیت و ماندگاری بالاتری دارد. معمولاً متقاضیان متناسب با شرایط آب وهوایی و عوامل دیگری مانند میزان فعالیت روزانه روش کاشت را انتخاب می کنند. درآمد بالا و جذابیت این حرفه سبب شده افراد فراوانی به انجام آن روی بیاورند. افرادی که قصد دارند در این حرفه فعالیت داشته باشند ابتدا نیاز است که با وسایل کاشت ناخن و مارک های معتبر آن آشنایی پیدا کنند.

  وسایل کاشت ناخن

  وسایلی که برای کاشت ناخن مورد استفاده قرار می گیرند بسیار متنوع هستند. بعضی شرکت ها در تولید یک نوع از این محصولات تخصص بیشتری دارند. به عبارتی می توان گفت که یک محصول از یک برند ممکن است دارای کیفیت بالاتری نسبت به دیگر برندهای مطرح باشد. در این راستا ابتدا به معرفی محصول و سپس بهترین مارک تولید شده آن خواهیم پرداخت.

  وسایل کاشت ناخن

  وسایل کاشت ناخن

  بافر

  بافر از جمله وسایل ضروری برای کاشت ناخن است.  درواقع اگر شما از این وسیله برای کاشت ناخن استفاده نکنید نمی توانید کاشت زیبا و با دوامی  داشته باشید. بر همین اساس نیاز است که از یک مارک خوب بافر را خریداری کنید. عملکرد این محصول اینگونه است موجب يك دست شدن سطح ناخن ميگردد و از موج هاى موجود روى مواد مي كاهد. همچنین شما می توانید سلول های مرده سطح ناخن را با استفاده از بافر جدا کنید. نوع ديگرى از بافر هم هست كه سطح ناخن طبيعى را صيقلى و براق ميكند كه بافر شاين معروف است. اين بافر فقط در مانيكور مورد استفاده قرار ميگيرد و مناسب روى مواد نيست.

  بافر با کیفیت کلاریسا

  بافر با کیفیت کلاریسا

  بهترین مارک بافر

  شرکت های فراوانی در سطح جهانی مشغول به تولید بافر هستند. این شرکت ها رقابت بالایی دارند همین امر سبب شده محصولات باکیفیتی را به بازار عرضه کنند. انتخاب مارک مناسب برای بافر کار دشواری است. اما شما اگر قصد خرید دارید بافر را دارید می توانید این محصول را از برندهایی مانند کلاریسا، نوو، شوایشی خریداری کنید. البته تریتون و نورباکس نیز گزینه های مناسبی برای خرید بافر هستند. هر کدام از این برندها نیاز شما را به یک بافر خوب رفع خواهند کرد.

  بهترین مارک بافر نوو

  بهترین مارک بافر نوو

  سوهان دستی

  وسیله ای کاربردی در فرمدهی و سوهان کشی کاربرد دارد. لازم به ذکر است که شما بعد از سوهان برقی برای انجام کاشت با کیفیت حتما باید روی مواد را با سوهان دستی فرمدهی را انجام دهید. سوهان دستی درجات سختی مختلفی دارد که هر میزان عدد روی سوهان کمتر باشد سوهان زبرتری است.
  یکی از بهترین برند های سوهان دستی کلاریسا می باشد. که دارای کیفیت بالایی است.

  سوهان دستی کلاریسا

  سوهان دستی کلاریسا

   

  سوهان برقی

  اگر قصد دارید در زمینه کاشت ناخن فعالیت داشته باشید باید بدانید که تهیه سوهان برقی یکی از ضروریات است. درصورت عدم نداشتن این وسیله قادر نخواهید بود بستر ناخن را به صورت درست آماده سازی کنید. معمولاً این تجهیزات دارای هزینه بالاتری به نسبت دیگر وسایل کاشت ناخن هستند. اما به طو کلی قیمت سوهان برقی  در برابر مزایا و عملکرده آن ها چندان زیاد نیست. مزیت قابل.توجه این وسیله این است که با آن می توان خیلی سریع ناخن را کوتاه کرد و به آن فرم داد.

  سوهان برقی با کیفیت کره ای کلاریسا

  سوهان برقی با کیفیت کره ای کلاریسا

  بهترین مارک سوهان برقی

  ابتداا لازم است به این مورد اشاره کنیم که بهترین کشور سازنده سوهان برقی کره جنوبی است. طبیعتا قیمت بالاتر و کیفیت مطلوب تری نسبت به سایر سازنده ها دارند. از بهترین برند های سوهان برقی کره ای میتوانیم به استرانگ، ماراتون و كلاريسا اشاره کرد.

  بهترین مارک سوهان برقی

  بهترین مارک سوهان برقی

  توجه به برند سوهان برقی الزامی است.  اگر شما این محصول را از یک برند معتبر تهیه نکنید نمی تواند مدت زمان زیادی از آن بهره بگیرید. اما باتوجه به هزینه آن بهتر است.

  اگر بخواهیم سوهان برقی ارزان تر هم معرفی نماییم باید به سوهان های چینی با کیفیت بپردازیم. این برند هایی که در ادامه معرفی خواهیم کرد بیشتر که از برندهای میکرو ان ایکس و نیل دریل برای خرید سوهان برقی استفاده کنید. البته شرکت  های یونیکو و نیل مستر نیز محصولات باکیفیتی را در این زمینه تولید و به بازار عرضه کرده اند.

  دستگاه لامپ LED، دستگاه لامپ UV

  شاید در ابتدا فکر کنید که کاشت ناخن بسیار ساده است و برای انجام آن به دستگاه های پیشرفته نیازی نیست. اما شما کاملاً در اشتباه هستید.  کاشت ناخن حساسیت بسیار بالایی دارد برای آن باید از تکنولوژی روز استفاده شود. این دستگاه ها تنها بخش کوچکی از دستگاه های ضروری برای کاشت ناخن محسوب می شوند. توجه داشته باشید که در صورت نداشتن این دستگاه ها نمی توانید کاشت را به صورت اصولی و دقیق انجام دهید. همچنین داشتن همچنین تجهیزات پیشرفته ای می تواند به مراکز کاشت ناخن مختلف اعتبار ببخشد.

  دستگاه ال ای دی با کیفیت کلاریسا

  دستگاه ال ای دی با کیفیت کلاریسا

  بهترین مارک دستگاه لامپ LED، دستگاه لامپ UV

  این تجهیزات می توانند که انواع لاک ژل ها را خشک کنند. البته شما درصورتی می توانید از تمام مزایای این دستگاه ها بهره مند شوید که آن ها را به صورت درست انتخاب کرده باشید. از نظر طول عمر نیز دارای طول عمر بالایی هستند. پس شما با خرید آن ها می توانید سال های زیادی از آن ها استفاده کنید. اگر دستگاه خيلى قوى مدنظر دارید كه نگران خشک نشدن لاک ژل نباشید پیشنهاد اول ما قطعا برند محبوب کلاریسا است. مارک های سان و استار گزینه خوبی برای خرید این محصولات هستند. البته این برندها تا به امروز توسط افراد فراوانی مورد استفاده قرار گرفته اند و میزان رضایت بالایی را توانستند کسب کنند.

  محلول ضد قارچ

  هر ناخن کاری می داند که باید از یک ضد قارچ باکیفیت استفاده کند. این  محصول بر روی ناخن زده می شود و تمام مواد و میکروب ها را در خود حل می کند. اگر از ضد قارچ برای کاشت ناخن استفاده نشود شاهد عواقب سنگینی خواهیم بود. از ضد قارچ در انواع روش های کاشت ناخن استفاده می کنند. اما معمولا اصول اجرای آن در روش های مختلف یکسان است. اگر قصد خرید وسایل کاشت ناخن را دارید حتما ضد قارچ را در اولویت قرار دهید.

  بهترین مارک ضد قارچ

  این محصول در انواع مختلفی مانند قالب، پمپی و اسپری تولید می شود. متقاضیان با بهره گیری از فاکتورهای خود قادر هستند نوع مدنظر خود را خریداری کنند. خوشبختانه برندهای مختلفی در زمینه تولید این محصول فعال هستند. از جمله مارک های بسیار پربازده و محبوب در این زمینه می توان هارمونی، آی بی آی را نام برد. البته مارک آن بی آی نیز ضد قارچ های مرغوبی را برای رفع نیاز این حرفه تولید کرده  است.

  سخن پایانی

  در این مقاله از سایت حنیفا شهریاری به بررسی وسایل کاشت ناخن و بهترین مارک وسایل کاشت ناخن پرداختیم.  در صورت نیاز می توانید این محصولات را از برندهای ذکر شده خریداری کنید. اما نکته حائز اهمیت در خرید وسایل کاشت ناخن این است که حتماً شما این محصولات را از مراکز معتبر تهیه کنید. باتوجه به افزایش محصولات کپی موجود در بازار تهیه محصول اصل الزامی است. به علاوه اگر شما وسایل کاشت ناخن را از مراکز معتبر تهیه کنید قطعا باید  هزینه کمتری را برای خریداری آن ها پرداخت کنید.

   تولید محتوا و سئو توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ فرمو

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۱۵ رای
  بازگشت به لیست

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.