طراحی ناخن, طراحی ناخن تابستانه

طرح ناخن شیک و باکلاس تابستانی

 • تابستان فصل گرمی می باشد که سرشار از رنگ های گرم است که یادآور گرما و نور خورشید می باشد. از آن جا که رنگ های جیغ، فانتزی و شاد رنگ های اصلی این فصل می باشند زیباترین رنگ ها و ترکیب ها در این فصل می باشد. زیرا طراحی های فانتزی و شیک روی ناخن ها یادآور هر لحظه از این فصل می باشد. از آنجا که خانم ها همیشه به دنبال استایل و تیپ بوده اند قطعاً به دنبال طراحی ناخن های مدرن می باشند به خصوص در فصل تابستان، فصلی که آغاز تولد همه ی رنگ های شاد می باشد. در هر فصلی متناسب با آب و هوا ناخن ها طراحی می شوند اما از ویژگی های منحصر به فرد طرح ناخن تابستانی استفاده از رنگ های غلیظ و گرم، میوه های تابستانی و هر آنچه که یادآور در این فصل باشد استفاده می شود.

  طرح ناخن شیک و باکلاس تابستانی

  طرح ناخن شیک و باکلاس تابستانی

  با رسیدن فصل تابستان هوا کم کم به آخرین درجه ی گرمی خود می رسد و تمام رنگ ها جانی دیگر به خود می گیرند و پر جنب و جوش تر می شوند، وقتی صحبت از مراقبت و بهداشت شخصی می رسد اولین چیزی که ذهن خانم ها را به خود مشغول می کند، هنر تزئین طراحی ناخن روی ناخن هایشان می باشد چرا که این هنر به عنوان هنر – تزئینی – ناخن شناخته می شود و یکی از زیبایی های جذاب برای خانم ها شمرده می شود.

   

  ترند طراحی ناخن تابستان 1401

  ترند طراحی ناخن تابستان 1401

   

  بهار زمان تجدید است و تابستان زمان استراحت و تعطیلات می باشد؛ این روزها در تابستان برای الهام بخشیدن و خلق تصاویر منحصر به فرد برای طراحی های ناخن ایجاد می کند لازم به ذکر است که گفته شود در طراحی ناخن مدرن، تمام سلیقه ها و تمام اندازه  ی ناخن ها در نظر گرفته می شود.

  ترند طراحی ناخن تابستان 2022

  ترند طراحی ناخن تابستان 2022

  انواع طرح های ناخن تابستانی شیک و جذاب

  1. از آن جا که رنگ های جیغ و پاستل جزو بهترین و اصلی ترین رنگ های تابستانی می باشند، خانم ها در این فصل بیشتر از رنگ های شاد و پر رنگ استفاده می کنند که ظاهری جذاب را به ناخن های خود بدهند. با استفاده از این رنگ ها می توان جلوه ی زیبایی و ظاهری تابستانی دست پیدا کرد . می توان ظاهر ناخن های خود را با استفاده از لاک ژل ها و طراحی مورب های جذاب شیک تر کرد همچنین می توانید برای زیباتر شدن طراحی ناخن ها از دیزاین های دیگر تابستانی ایده بگیرید و جلوه ی تابستانی و زیبا برای ناخن های خود ایجاد کنید.

   انواع طرح های ناخن تابستانی شیک و جذاب

   انواع طرح های ناخن تابستانی شیک و جذاب

  2. از جمله ترندترین طراحی ناخن ها می توان به طراحی های نامتقارن اشاره کرد شما در این طراحی ها می توانید برای هر کدام از انگشتان دست خود لاک های متفاوت بزنید و طراحی ها را به سبک های مختلف طراحی کنید. طوری که طراحی ناخن هایتان شبیه به هم نیست و برای جذاب تر شدن ناخن ها می توانید با استفاده از یک برق ناخن، زیبایی ناخن هایتان را دو چندان کنید. با استفاده از قلم طراحی ناخن و لاک ها نقطه های ریز روی ناخن های خود طراحی کنید و در ادامه یک خط نازک مشکی زیر نقطه ها طراحی کنید و طوری که مانند فرنچ شود بعد در آخر می توانید لایه ای از لاک خشک کن را بزنید. توجه داشته باشید این طراحی ها کاملا مناسب مسافرت ها، طبیعت گردی، پیک نیک های تابستانی می باشد و شما این طراحی ها را روی ناخن هایتان طراحی کنید و همه را جلب کنید.
  رنگ های جیغ و پاستل تابستانی

  رنگ های جیغ و پاستل تابستانی

  1. از دیگر طرح های تابستانی می توان به طرح های آبرنگی ناخن ها اشاره کرد که کاملاً مناسب فصل گرما می باشد اگر به طراحی آبرنگی ناخن ها علاقه مند هستید یا به طراحی های دیگر علاقه دارید می توانید با سایت ما در تماس باشید و در ورکشاپ های بی نظیر طراحی ناخن شرکت کنید.
  2. همانطور که می دانید طراحی های فرنچ طرفداران بسیار زیادی در میان خانم ها و سخت پسندان دارد که هیچ گاه از مد نخواهد افتاد و همیشه رو خط مد باقی می ماند چرا که فرنچ ناخن ها همواره در انواع و اقسام مختلفی وجود دارد که با استفاده از رنگ های تابستانی – رنگین کمانی – نقطه های کوچک  روی  ناخن ها  طراحی  می شود.

   طراحی ناخن و کاشت با کلاس تابستانه طرح گل

   طراحی ناخن و کاشت با کلاس تابستانه طرح گل

  3. از طراح های تابستانی ناخن ها می توان به طراحی اشاره کرد که از رنگ فسفری برای طراحی ناخن ها استفاده می شود بنا بر سلیقه بعضی از ناخن ها را با استفاده از یک رنگ طراحی می کند و با استفاده از قلم طراحی ناخن و لاک فسفری نوک ناخن ها را فرنچ می کند و در ادامه خط نازک مشکی رنگی طراحی می شود. در آخر برای زیباتر شدن ناخن ها می توان از دیزاین نگین ناخن استفاده کرد که زیبایی ناخن ها را دو چندان و خیره تر می کند که در عین حال طرح ناخن های تابستانی می توانید داشته باشید.
  4. از آنجاکه فصل تابستان فصلی خوش گذرانی و رفتن به سفرهای متعدد می باشد بیشتر خانم ها دوست دارند در سفرهای مختلف تیپ و ظاهری تابستانی داشته باشند و استایل رنگارنگ را به خود اختصاص دهند وآنها بر طراحی تابستانی ناخن های خود اهیمت بسیاری می دهند و از آنجا که تمایل دارند از رنگ های مختلف در طراحی ناخن های خود استفاده کنند می توان از این طراحی ها ایده های بسیاری گرفت چون که رنگ های پاستلی به همراه خطوط روی صدفه های ناخن و انواع لاک پاستل ظاهری جذاب را به ناخن ها می دهند.
  5. رنگ زرد بسیار شاداب و تابستانی می باشد از جمله رنگ های موردعلاقه می باشد که انتخاب این طرح برای ناخن ها پیشنهاد ویژه می باشد و طراحی زیبا روی ناخن های خود می توانید به همراه این رنگ تجربه کنید با استفاده از قلم طراحی ناخن و لاک زرد رنگ خطوط نازک را در کنار یک طرح دیگر طراحی کنید و یک طرح تابستانی زیبا همراه با رنگ موردعلاقه خود روی ناخن ها داشته باشید.
  طراحی ناخن ساده و مدرن تابستانه

  طراحی ناخن ساده و مدرن تابستانه

  کلام آخر

  شما با مجموعه حنیفا شهریاری می توانید طراحی ناخن و گذراندن طراحی ناخن را به ما بسپارید. ۱۴ سال سابقه درخشان در طراحی ناخن و گذراندن دوره های مدرسی در کشور ایتالیا و زیر نظر اساتید برتر اعتماد شما را جلب خواهد کرد. خیالتان راحت است که دوره های تخصصی طراحی ناخن را زیر نظر استاد حنیفا شهریاری خواهید گذراند و با شعار « هیچ لذتی بدون سختی نخواهد بود » ورکشاپ های لذت بخش و تخصصی را خواهید گذراند. در این راه با عشق و لذت دوره های آموزش آنلاین را خواهید گذراند و از هیچ تجربه ای که در اختیار استاد می باشد بی بهره نخواهید ماند و میتوانیم در کنار هم و با هم به درآمد میلیونی برسیم.

  طرح ناخن تابستانی

  میانگین امتیازات ۳ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  بازگشت به لیست

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.