کاشت ناخن

بهترین روش کاشت ناخن چیست؟

 • معمولاً بانوان به زیبایی و ظاهر خود بسیار اهمیت می دهند. دست ها در زیبایی ظاهر هر شخصی تأثیر گذار است. آن ها علاقه مند هستند که دست های زیبایی داشته باشند.  یکی از راهکارهایی که می توان باعث افزایش زیبایی دست شد کاشت ناخن است. کاشت ناخن به روش های مختلفی صورت می گیرد. هر کدام از این روش ها مزایا و معایب خاص خود را دارد.  بهتر است قبل از اینکه کاشت ناخن را انجام دهید ابتدا از انواع روش و مزایای هر کدام از آن ها اطلاع پیدا کنید. در این راستا قصد داریم در این مقاله از سایت حنیفا شهریاری بهترین روش کاشت ناخن را به شما معرفی کنیم پس با ما همراه باشید.

  بهترین روش کاشت ناخن چیست؟

  بهترین روش کاشت ناخن چیست؟

   

  معرفی کاشت ناخن

  کاشت ناخن یکی از روش هایی است که با استفاده از آن می  توان ناخن را تزیین کرد. برای کاشت ناخن روش های متنوعی وجود دارد. معمولاً در این روش ها از مواد خاصی به شکل ناخن مصنوعی بر روی ناخن طبیعی استفاده می شود. ماندگاری کاشت بسته به نوع آن متغیر است. معمولا برای کاشت ناخن از تجهیزات مختلفی استفاده می شود. یکی از این تجهیزات سوهان برقی است که با استفاده از آن سطح ناخن را می خراشد تا  یک لایه نازک از آن باقی بماند.  کار با سوهان برقی به این منظور صورت می گیرد که کاشت ناخن به صورت طبیعی تر و بدون برجستگی انجام شود. توجه داشته باشید که اگر کاشت به صورت اصولی و با مهارت زیاد انجام شود ماندگاری بالایی دارد.

  معرفی کاشت ناخن

  معرفی کاشت ناخن

  انواع کاشت ناخن

  چند سالی است که کاشت ناخن در بین بانوان بسیار رایج شده است. این کاشت محبوبیت خاصی در بین عموم افراد دارد. همین امر سبب شده انواع روش های کاشت ناخن طراحی شود. این روش ها با یکدیگر تفاوت های بارزی دارند. برای اینکه بهترین روش کاشت ناخن را شناسایی کنید ابتدا باید با انواع روش های کاشت ناخن آشنایی داشته باشید. اکنون به چند روش کاشت ناخن بسیار رایج اشاره می کنیم.

  کاشت پودری

  کاشت پودری یکی از رایج ترین و پربازده.ترین انواع روش های کاشت ناخن به حساب می آید. این روش محبوبیت فراوانی در بین بانوان دارد و از آن به عنوان معروف ترین نوع کاشت ناخن یاد می شود. اگر شما به دنبال یک روش کاشت ناخن هستید که با استفاده از آن  ناخن را در برابر ضربات مختلف در امان نگه دارید می توانید از این روش نهایت بهره را ببرید. ناخن هایی که با این روش کاشت می شوند استحکام به نسبت بالایی دارند. البته این امر زمانی ممکن است که شما برای کاشت ناخن به یک مرکز معتبر مراجعه کنید.

  کاشت پودری

  کاشت پودری

   

  طبیعتاً اگر شما از بهترین روش های کاشت ناخن استفاده کنید اما نتوانید فردی را پیدا کنید که این روش ها را به درستی اجرا کند قطعاً کار شما بازده مدنظر را نخواهد داشت. برای اجرای کاشت ناخن پودری از مواد ضد قارچ استفاده می کنند. این امر سبب می شود که کاشت ناخن به صورت اصولی انجام شود. در کاشت ناخن پودری از سوهان برقی برای شکل دادن به ناخن استفاده می شود. بهترین نوع کاشت ناخن همین نوع پودری است.  افرادی که کاشت ناخن را اجرا می کنند باید سوهان کشی را با دقت بسیار زیاد و حرفه ای انجام دهند. البته نمی توان هیچ روش کاشتی را پیدا کرد که کاملاً دقیق و بدون عیب باشد.

  این روش کاشت ناخن نیز باتوجه به اینکه بهترین روش کاشت ناخن شناخته می شود اما همچنان معایبی دارد. افرادی که از کاشت ناخن پودری استفاده می کنند مدت زمان زیادی را برای ترمیم آن باید بگذارند. هر بار ترمیم معمولاً یک ساعت زمان می برد. در ترمیم باید هر ناخن به صورت جداگانه سوهان کشی شود. اگر شما جزو آن دسته افرادی هستید که حوصله زیادی برای اختصاص دادن به کاشت و ترمیم ناخن ندارید این روش توصیه نمی شود.

  کاشت پودر رنگ های شیک

  کاشت پودر رنگ های شیک

  کاشت ناخن با ژل

  دیگر روش کاشت ناخن که قصد داریم به بررسی آن بپردازیم کاشت ناخن ژله ای است. این روش جزو حرفه ای ترین روش های کاشت ناخن به حساب می آید. کاشت ناخن ژله ای می تواند زیبایی و جلوه ای خاص به ناخن های خود ببخشید. همچنین قادر است جذابیت  دست های شما را چندین برابر کنید. جزئیات در این روش کاشت ناخن بسیار مهم هستند که فرد اجرا کننده کاشت باید آن ها را مدنظر داشته باشد. جذابیت و شفافیت این مدل کاشت به این امر وابستگی دارد که در این روش در سه مرحله از ژل های مخصوص استفاده می شود. کاشت ناخن ژله ای در کنار تمام مزایایی که دارد دارای معایبی نیز هست. این معایب کاشت سبب شده بعضی از افراد از آن استفاده نکنند.

  کاشت ناخن با ژل

  کاشت ناخن با ژل

  شما می توانید با بررسی معایب به این نتیجه برسید که این نوع کاشت مناسب شما است یا خیر. از نظر استحکام و دوام کاشت ژله ای استحکام کمتری نسبت به کاشت پودری دارد. با اینکه این مدل کاشت بسیار زیبا است و جذابیت خاصی دست می دهد اما بیشتر از ۲ هفته ماندگاری ندارد.  افرادی که این کاشت را انجام می دهند باید هر دو هفته برای ترمیم  مراجعه کنند. از نظر مراقبتی نیز باید بسیار از ناخن های خود مراقبت کنند. به عنوان مثال حتماً باید هنگام استفاده از شوینده های مختلف از دستکش استفاده کنند. تماس مستقیم با مواد شوینده می تواند کاشت را خراب کند. کاشت ژله ای دارای یک سری محدودیت های است.

  افرادی که در هوای شرجی و مرطوب زندگی می کنند نمی توانند از این مدل کاشت بهره ببرند. زیرا که رطوبت سبب هواگیر شدن یا ترک خوردگی در کاشت ناخن ژله ای خواهد شد. از نظر ترمیمی نیز نیاز است که به یک مرکز معتبر و ماهر مراجعه کنید. توجه داشته باشید به دلیل اینکه این مدل کاشت بعد از گذشت دو هفته به ترمیم نیاز دارد حتما باید ترمیم به صورت اصولی و صورت بگیرد. مراکز مختلفی وجود دارد که شما می توانید برای ترمیم کاشت ناخن ژله ای به آن ها مراجعه کنید. ترمیم این مدل کاشت بسیار شبیه به ترمیم کاشت پودری است.

  کاشت ناخن قالبی

  اکنون روشی که به شما معرفی می کنیم کاشت ناخن قالبی است. این روش به ندرت مورد استفاده قرار می گیرد و متقاضیان زیادی ندارد. سرعت عملکرد در این نوع کاشت بسیار سریع است زیرا که در آن را از قالب های آماده برای کاشت ناخن استفاده می شود. اما معایب این مدل کاشت این است که مقاومت بسیار کمی دارد.  همچنین افرادی که در برابر رطوبت وآب قرار می گیرند نمی تواند زیاد از این مدل کاشت استفاده کنند. زیرا ممکن است که به علت هواگیری شدن قارچ بر روی ناخن ها رشد کند. این مدل کاشت ناخن نیاز به مراقبت های بسیاری دارد. به علاوه اگر شما فعالیت روزانه ای مانند تایپ کردن دارید بهتر است از کاشت ناخن قالبی استفاده نکنید. زیرا که این مدل کاشت در برابر ضربه های مداوم میزان مقاومت بسیار پایینی دارد.

  کاشت ناخن قالبی

  کاشت ناخن قالبی

   

  قیمت کاشت ناخن

  همه افراد قبل از بهره گیری از انواع کاشت ناخن علاقه.مند هستند که از  قیمت آن اطلاع  پیدا کنند. قیمت کاشت ناخن به عوامل متعددی بستگی دارد و این عوامل در کنار هم قیمت نهایی کاشت را تعیین می کنند. از جمله این موارد می توان به نوع کاشت اشاره کرد. هر کدام از انواع کاشت ذکر شده قیمت متفاوتی دارند. در بعضی موارد قیمت موادی که از آن ها برای کاشت استفاده می کنید نیز در هزینه کاشت ناخن تاثیر می گذارد. همچنین مرکز که وظیفه کاشت ناخن را برعهده دارد تعیین کننده قیمت نهایی کاشت ناخن است.

  قیمت کاشت ناخن

  قیمت کاشت ناخن

  سخن پایانی

  در این مقاله به بررسی بهترین روش کاشت ناخن پرداختیم. اکنون شما می دانید که اکثرا روش پودری را بهترین روش کاشت ناخن معرفی می کنند. این روش در مقایسه با دیگر روش ها مزایای بیشتری دارد. اما توجه داشته باشید که بهره گیری از این مزایا زمانی ممکن است که شما یک مرکز معتبر را برای کاشت انتخاب کنید. مراکز زیادی در سطح کشور وجود دارد که کاشت ناخن را انجام می دهند.  اما تمام این از اصول کاشت ناخن اطلاع دقیقی ندارند. بهتر است یک مرکز معتبر کاشت ناخن را انجام دهد تا شما بتوانید لذت بیشتری از این کاشت ببرید. همچنین شما با مراجعه به یک مرکز معتبر قیمت پایین تری را قطعاً پرداخت خواهید کرد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  بازگشت به لیست

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.